Punojme me kobaqice ,freza , sterpikum

Shitet nga: Sabri 11 Qer 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Ju njoftojme se bejme mbushjen e patateve dhe te misrit me kobaqicen e re
Bejme frezimin e arave me freza polake ne gjendje shume te mire
Bejne sterpikjen e arave me pompe sllovene gjithashtu ne gjendje te mire
Per qdo informat shtese ne nr e telefonit , 049265236 dhe 044265236 , qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim