Romë 20

Shitet nga: Fehmi 28 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Romë 20 për Traktor Shasi UEP 18cm Zenic Goma 11.00.20 Është me gurtne dhe mundet me u lidh me traktor e me frenue prej traktorit i ka 5 pregj dhe 10 vena për stupca


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim