mulli te kuqq dhe te sarit

Shitet nga: korabi 03 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
mullin te kuq
Si dhe te sarit
si dhe me boqq
Qmimi pre 240 deri 170 copa me garncijon i jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim