BEJM SHITJEN DHE BLERJEN E MOTOKULTIVATORVE

Shitet nga: Azem 06 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
BEJM SHITJEN DHE BLERJEN E MOTOKULTIVATORVE DHE PJESEVE TE TYRE PERCJELLSE SI KOSA,FRAZA,PLLUG,PROKOLICA ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim