Kosa

Shitet nga: erini 31 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet dhe ndrrohet me qdo sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim