SHITET MOTOKULTIVATORI ME KOS FLM MERR JEP U SHIT

Shitet nga: AZEMI 14 Maj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
SHITET MOTOKULTIVATORI ME KOS MOTORRI DIZEL NE GJENDJE TE RREGULLT DHE FUNKSIONALE SI MOTOKULTIVATORI ASHTY EDHE KOSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim