Shiten fshesa dhe luga per motokultivator 507

Shitet nga: Azem 16 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
Shiten fshesa dhe luga per motokultivator 507 si dhe per motokultivator Agria te dy pjeset jan ne gjendje te rregullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim