Shitet Mbledhsja e Barit (Grebuje) Kultivator 509

Shitet nga: Shitsi 13 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet mbledhsja e barit (grebuje) per Kultivator 509 , Mjeti eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte , Dhembet dhe gomat i ka te reja. Per me shume info kontaktoni ne numrin 044143429.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim