moto kultivator

Shitet nga: omeri 03 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes dhe e ndrroj kosen shum praktike osht me benxin e ardhur prej gjermanie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim