motorkultivator

Shitet nga: bedri 07 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
motorkilivator prej Danimarke benzin ne gjendje te mirë sikur te ri 500Euro me rrota e frez dhe 350Euro tjetri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim