-- AUTO - SERVISI - VELLEZRIT - SEJDIU --

Shitet nga: -- AUTO - SERVISI - VELLEZRIT - SEJDIU -- 25 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
.-- AUTO - SERVISI - VELLEZRIT - SEJDIU --

1. Servisi I Traktorave - IMT - IMR - MF - FEND - SAME . Etj SI dhe Bejm Shitjen E Pjeesve Per Traktor Me porosi .

2. Servisi I Presave - Deutz - Fahar - Jon Der - Massey Fergusan - Poliostroj . Etj

3. Servisi I Kombajave - Zmaj - Deutz Fahar - Massey Fergusan - Jon Der . Et

4. Gjendemi Ne Magjistralen Podujev - Prishtin .

5. Numrat kontaktus 044166779 - 044274922 - 044 613706 - 045593809 -.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim