Freza 1.65 dhe 1.85 dhe 2.20

Shitet nga: nexhi 27 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Freza 1.65 dhe 1.85 dhe 2.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim