Freza 1.65 dhe 185 dhe 2.10

Shitet nga: nexhi 25 Jan 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Freza 1.65 she 1.85 she 2.10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim