Hamari ne gjendje te mir

Shitet nga: Kushtrim 10 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes Hamarin. Osht shum i rujtun dhe gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim