Koshi

Shitet nga: rem 14 Jan 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes koshi n per. bartjen e kafshve dhe te gjitha sendet tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim