Menjaq per skip MF

Shitet nga: aaa Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes menjaq automatik per skip Masey ferguson dhe diferencialin e mram ne gjendje te rregullt. Tel 044 856 770
viber +377 44 297 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim