Mjete Bujqsore

Shitet nga: Trimi Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shesim qdo mjet bujqsor dhe bejm ndrrimin e mjeteve me mjete traktorav me traktroa e shum tjer na kontaktoni
044613706 045626882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim