Plluxh te ri me 2 umi dhe 3

Shitet nga: nexhi 24 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Plluxh te ri me 2 umi dhe. 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim