Vllaqa me 3 dhe 4 kri

Shitet nga: nexhi Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Vllaqa me 3 dhe 4 kri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim