freza 1.6 dhe 1.8 polak

Shitet nga: nexhi 20 Qer 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Freza 1.6 dhe 1.8 polak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim