freza 1.65 dhe 1.85 dhe 2.15

Shitet nga: nexhi 27 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Freza 1.65 she 1.85 dhe 2.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim