freza 1.65 dhe 1.85

Shitet nga: nexhi 04 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Freza 1.65 dhe 1.85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim