vllaqa te reja 3 krih dhe 4

Shitet nga: nexhi 30 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Vllaqa te. Reja 3 krih dhe 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim