Rami koshnicat me ule

Shitet nga: Muhamet 26 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes Ramin me koshnica me ule gumat 14 palshe , eshte shum i mire dhe i forte EBNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim