Deutz Fahr 460 me klipa

Shitet nga: Enveri 01 Qer 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes presen deutz fahr 460 me klipa e po sa ardhur nga jasht dhe ka servisin e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim