BEJ SHIT-BLERJEN E KTYRE MJETEVE

Shitet nga: Azem 19 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Bej shitjen dhe blerjen e motokultivatoreve si dhe pjeseve re tyre percjellse si kosa, freza, pllug, prokolic ejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim