Ciklon

Shitet nga: Altin 19 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes ciklon te plehit kimik 800 kg me dy flutra i posa ardhur nga zvicrra dhe komandat me ule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim