Goma per traktor. 539

Shitet nga: Goma 13 Pri 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes 4 goma te traktorit

2 gomat e mrama dhe

2 goma te para per ferguson 539-533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim