Goma te traktorit fergusan imt 533-539

Shitet nga: Goma 15 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes komplet gomat e traktorit fergusan 533-539

Dy gomat e mrama dhe dy te parat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim