Goma

Shitet nga: Albion 11 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Gomat jan numra 10.5 x 18 te firmes KONTINENTAL per traktora dhe rimorkio te ndryshme, gomat siq po duken ne foto janë te ruajtura te ardhura nga jashtë.

Qmimi 60 euro per copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim