Hamari

Shitet nga: Rrahim 24 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shitet hamari bashk me koshin e kollomoqit me 9 preseq eshte nga druri bungu dhe eshte shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim