Kofe per Pleh Artificial per Mbjellse Olt

Shitet nga: xxxxx 29 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Kofet shiten me porosi brenda 3-4dite si dhe qdo pjese tjeter per Mbjellset e misrit Olt per me shum info.+37744207178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim