Kopaqic.. boj edhe ndrrim me maqin te kallamoqit

Shitet nga: ... 05 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shitet kopaqica eshte e pa perdorene dhe esht model I ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim