Kosa Fahr 1.65

Shitet nga: Nexhip 01 Qer 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Kosa Fahr 1.65 - Austri eshte po thuajse e re krejt pak e perdorur . Nr.kontaktues 04882823
dhe 045408909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim