Kumbaj zmaj 133 lir dhe shum i mir

Shitet nga: Niti 20 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes kumbaja zmaj te rujtun nese i merni dy cmimi esht shum i lir 0037744864071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim