Lug ngarkuesee

Shitet nga: xhaferi 13 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes lug ngarkuese per massey ferguson tipi 135,148,152,158,165,155,240 dhe per te gjitha llojet e masseys
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim