Lug per ngarkim

Shitet nga: Fuadi 27 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shitet luga per traktora shum e mir per ngarkim dhe shyrjen e dheut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim