MOTOKULTIVATOR AGRIA

Shitet nga: Azem 18 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
SHES MOTOKULTIVATORIN AGRIA NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR POSEDON PJESEN PER LARGIMIN E BORES SI DHE FSHISEN PER PASTRIMIN E RRUGEVE APO TROTUAREVE MOTOKULTOVATORI OSHT FUNKSIONAL ME T GJITHA PJESET QE POSEDON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim