MOTOKULTIVATOR

Shitet nga: Azem 14 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
BEJM SHITJEN DHE BLERJEN E MOTOKULTIVATORAVE TE NDRYSHEM SI DHE PJESEVE TE TYRE PERCJELLSE SI KOSA,FREZA,PROKOLICA ETJ. POSEDOJM IMT510 IMT509,IMT507,IMT504 GORENDJE E LLOJE TE NDRYSHME JU MIRPRESUM FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim