MULLINA TE KUQ DHE TE SARIHT

Shitet nga: Azem 19 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
SHITEN MULLINAT QE BLUJN DHE SHKOKLOJN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim