Makina per hapje te kanallev

Shitet nga: Dionis 18 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes makinen per hapjen e kanaaleve per instalim te ujit ,rrymes etj ,eshte shume e perdorshme dhe praktike .Makina gjindet ne Gjermani por se shpjeti tvjen ne Kosove ,te interesuarit te konkatkojn ne numer telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim