Moto sharr me benzin partner 465 kanadez

Shitet nga: izet 06 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
ne gjendje te rregullt pune i posaardhur shum mir po prente dru origjinal kanadez dhe shum i ruajtur dhe iperdorshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim