Motokultivator IMT509-Me paisje-Plug,Kose,vllaq,..

Shitet nga: Pajazit STATOVCI 15 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 450 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shitet me te gjitha pajisjet :
Motokultivatori i tipit IMT509,, ne gjendje te mire funksionale,
Plug për lavrim me dy krah (rrotullim me dy ume),
Kose per kositjen e barit-livadheve e madhesise 160cm me te gjitha pajisjet e nevojsme percjellse,
Makine per mbjelljen e misrit (per njehere hedh misrin, fasulen dhe plehun artificial),
Vllaqen per rrafshimin e lavrimit si dhe
Ramin e adaptuar për terheqje per barjen e materialeve.-gjesendeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim