Motorr i druve

Shitet nga: Xhevat 19 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
motorri eshte ne gjendje te rregullt ska asnje defekt ka komprosi shum tmir per me shum telefononi dhe nes e eshte kysmet e bleni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim