Mulli me traktorr dhe me rrymm

Shitet nga: Malsori 06 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
mullina me traktorr dhe me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim