Mulli per qkoklim dhe bluarje

Shitet nga: bujar 05 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes mulli per qkoklim dhe bluarje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim