Mulliri per bluarjen e misrit dhe grurit

Shitet nga: Muhamet 26 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes mullirin per bluarjen e misrit , grurit , jarmit etj, mulliri eshte ne gjendje shum te mir ,eshte motor trefazor dhe shum i fort per me shum kontaktoni ne numer tel : 045 400 155
EBalal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim