PAISJA PER LARGIMIN E BORES

Shitet nga: Azem 31 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
SHITET MOTOKULTIVATORI ME PAISJEN PER LARGIMIN E BORES MOTOKULTIVATORI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE FUNKSIONALE ME PAISJEN PER LARGIMIN E BORES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim