POSEDOJM KOSA TE NDRYSHME TE MOTOKULTIVATORAVE

Shitet nga: azem 01 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Kemi lloje te ndryshme te kosave te motokultivatorave si dhe pjes tjera percjellse per motokultivatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim