PROKOLIC PER MOTOKULTIVATOR LLABIN FLM MERR JEP..

Shitet nga: Azem 18 Maj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
SHITET PROKOLICA PER MOTOKULTIVATOR 510 SI DHE PER LLABIN ITALIAN OSHT PRODHIM I FABRIKES OSHT SHUM PAK E PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim